Reebok Online Nakupovanie
Meny:
Nákupný košík: 0 items
Domov ::  Námorná doprava & Vracia

Námorná doprava & Vracia

ZADARMO DODÁVANIE NA VŠETKY OBJEDNÁVKY MNOŽSTE viac ako 68 €

AKO SKONTROLUJTE STAV OBJEDNANIA ALEBO DODÁVKY?

Vašu objednávku môžete skontrolovať podľa odkazu v potvrdzovacom e-maile zásielky. Ak ste ešte nedostali potvrdzujúci e-mail o zásielke, môžete tiež skontrolovať stav objednávky prostredníctvom stránky Tracker na objednávku.

AKO DLHÁ DODÁVKA DODÁVA?

Časové rozvrhnutie objednávky závisí od typu objednaného produktu, od dodacej adresy a od spôsobu dodania podľa vášho výberu. Dodacia lehota môže byť dlhšia, ako sa očakávalo počas predaja a propagácie.

AKO VRÁTIŤ PRODUKT?

Vašu online objednávku môžete bezplatne vrátiť do 100 dní bez akéhokoľvek dôvodu. Pokiaľ budete postupovať podľa pokynov na návrat, vrátenie výrobku nespôsobí žiadnu stratu.

Vyplňte vrátený príkaz, pripojte dôvod vrátenia, vložte obal a zapečatite krabicu. Štítky vrátenia a vrátenia by sa mali odoslať s pôvodnou objednávkou.

Vložte spätný štítok na obal na pôvodnom štítku.

Berte na vedomie číslo sledovania uvedené na spätnom štítku.

MÁM VYPLNENIE MY DOPRAVNÝCH NÁKLADOV, AK MÁM VRÁTIŤ MÝ PRODUKT?

Budeme sa snažiť, aby sme vám vrátili poplatok za dopravu. V niektorých prípadoch sa môže vrátiť celý poštový poplatok, ak chcete vrátiť celú objednávku. Náklady na prepravu nám nebudeme môcť vrátiť, ak jednoducho vrátite niektorú z vašich objednávok, alebo ak ste váš balík nevrátili do tej istej prepravnej spoločnosti.

Aby sme mohli vrátiť vrátené položky v plnej výške, musíte ich vrátiť na príslušný balík a opotrebovanie alebo poškodenie prevažuje nad povahou, funkciami a funkčnosťou položiek, ktoré sa majú určiť, ak nie sú použité v dôsledku manipulácie s položkami

ČO JE PODMIENKY VRÁTENIA MY PRODUKTU?

Mali by ste splniť nasledujúce podmienky:

Výrobok je v pôvodnom stave a balený.

Oblečenie je dodávané s originálnym štítkom.

Príslušenstvo má všetky originálne obaly.

Topánky v originálnej obuvi na topánky.

MÔŽEM SI VYMENIŤ SVOJ TOVAR?

Ak potrebujete inú farbu alebo veľkosť, najlepší spôsob je vrátenie neželaných položiek a vydanie novej objednávky. Návrat zvyčajne trvá 3-4 dni, kým sa dostanete do nášho skladu. Vaše vrátenie spracujeme do 24-48 hodín a vrátime platbu podľa zvoleného spôsobu platby.

Ak zadáte objednávku z nášho internetového obchodu a dostanete nesprávny produkt, kontaktujte nás a my vám pomôžeme s procesom vrátenia a vrátenia peňazí. Ak veľkosť produktu, ktorú ste dostali, nie je vhodná, môžete nám výrobok vrátiť a zoradiť ho v našom online obchode.

Späť

Reebok Sklad Online

Copyright © 2020 www.reeboktopankysklad.com. Powered by Lacné Topánky Reebok
Vaša IP adresa je: 18.232.51.247