Reebok Online Nakupovanie
Meny:
Nákupný košík: 0 items
Domov ::  Ochrana osobných údajov

Ochrana osobných údajov

Toto vyhlásenie o ochrane osobných údajov je navrhnuté tak, aby vám jasne porozumelo, ako používame osobné údaje, ktoré poskytnete, a sme ochotní chrániť vaše osobné informácie, vaše práva a možnosti kontroly vašich osobných údajov a ochranu vášho súkromia.

OSOBNÉ INFORMÁCIE, KTORÉ VÁM ZÍSKAME

Spoločnosť Reebok zhromažďuje osobné údaje o vás a vašej konkrétnej kategórii, vrátane nasledujúcich: vaše meno, e-mailová adresa, dátum narodenia a heslo.

Informácie, ktoré zhromažďujeme

Reebok webových stránok, ktoré navštívite a ako ich používate.

Dátum a čas návštevy a ako dlho zostávate na našich stránkach.

Návštevníci stránky.

Navštívte webové stránky na našich webových stránkach.

Informácie o zariadení a prehliadači.

COOKIES A PODOBNÉ ZARIADENIA:

Keď navštívite naše webové stránky alebo používate naše aplikácie, my a naši partneri používame rôzne spôsoby na zhromažďovanie a ukladanie informácií vrátane odosielania jedného alebo viacerých súborov cookie alebo iných podobných zariadení do vášho zariadenia.

AKO POUŽÍVAJÚ VÁŠ OSOBNÉ INFORMÁCIE

Osobné informácie, ktoré zhromažďujeme pri vytváraní nášho prvého prihlásenia, sa použijú na identifikáciu a autentifikáciu celej služby Reebok, takže sa môžete prihlásiť z ľubovoľného miesta a akéhokoľvek zariadenia s rovnakými údajmi o účte.

Reebok navyše poskytne informácie, ktoré potrebujete na poskytnutie našich produktov alebo služieb. Osobné údaje, ktoré zhromažďujeme z iných zdrojov uvedených vyššie, budú použité vo formáte, ktorý dostaneme, prípadne v kombinácii s osobnými informáciami, ktoré dostávame z iných interných alebo externých zdrojov.

AKO CHRÁNIŤ OSOBNÉ INFORMÁCIE

Zaviazali sme sa chrániť vaše osobné údaje a zaviesť príslušné technické a organizačné bezpečnostné opatrenia, aby sa zabránilo neoprávnenému, nezákonnému zaobchádzaniu a náhodnej strate, poškodeniu alebo poškodeniu.

BEZPEČNOSŤ DÁTUMU

Zaväzujeme sa chrániť vaše informácie a prijímať vhodné technické opatrenia systému na ochranu vašich informácií a zabrániť strate informácií, manipulácii, neoprávnenému prístupu alebo zverejneniu alebo zneužitiu.

Späť

Reebok Sklad Online

Copyright © 2020 www.reeboktopankysklad.com. Powered by Lacné Topánky Reebok
Vaša IP adresa je: 18.232.51.247